Otomatik Kepenk Servisi

otomatik-kepenk-04

KEPENK SERVİSİ

Diyarbakır Otomatik Kepenk Servisi Denildiği Zaman Akla İlk Gelen Firmalardan Biri Ups Kepenk’tir. Çünkü Ups kepenk Diyarbakır Ve Bölgede Ciddi Anlamda Güven Kazanmıştır. Bu Nedenle Ups kepenk Güvencesini Herkes Anlamış Olup İş Yerlerinin Kepenklerini Profesyonel Ekiplere Yaptırmak Daha Çok İşlerine Geliyor. Ups kepenk, Otomatik Kepenk Servisi Ve Otomatik Kepenk Tamiri Konusunda Kendini Kanıtlamış Ve Müşterilerin Güvenini Kazanmıştır. Ups kepenk, Otomatik Kapı Tamiri, Otomatik Daraba Servisi Konusunda Ekipleri Durmadan Ve Hızlı Bir Şekilde Hizmet Vermekte.

OTOMATİK KEPENK İÇİN EKİPLER ?

Otomatik Daraba Tamiri, Otomatik Kepenk Servisi, Otomatik Kapı Servisi İçin Toplamında Üç Adet Servis Ekibimiz Bulunmakta. Servis Ekiplerimiz Bölgenin Bütün İl Ve İlçelerine Gidip Hizmet Vermekte Olup Profesyonel Ekiplerce Çalışılmaktadırlar. Otomatik Kepenk Tamir Servis Ekiplerimiz üç Kişiden Oluşmaktadır. Servis Ekiplerimiz Kepenk Tamiri, Konusunda Hepsi Profesyonel Olup İşlerinde Yıllardır Hizmet Vermekte. 

OTOMATİK KAPI SERVİS SONRASI HİZMET ?

Otomatik Kapı Servis, Otomatik Kepenk Tamir, Otomatik Daraba Servis, Ekiplerimiz Servis Sonrasında Yaptıkları İşlere Göre Servis Garantisi Vermekteler. Servis Tamir Ekiplerimiz Yaptıkları Arızalardan Kaynaklı Doğabilecek Hatalara Garanti Vermekte. Yapılan Tamir Ver Servislerde Kesinlikle İşten Anlamayan Birilerinin Kullanmamasına Dikkat Edilmesine Yönelik Talimatlar Vermekte. Servisten Sonraki Aşamalardan Sonra Mutlaka Kalite Kontrol Testleri Yapılmakta. Müşterinin Memnuniyeti Göz Ününde Bulundurularak Her Zaman Müşteri Fikirleri Alınmaktadır.

SONRADAN TAKILAN ÜRÜNLERE GARANTİSİ VARMI ?

Evet Tabiki Bazı Ürünlerde Servis Garantisi Hariç Ürün Garantisi Vardır. Takılan Ürün Ve Malzemeler Her Zaman Garantilidirler. Yalnız Kullanıcı Hatası Hariç. Unutulmamalıdır ki Yeni Takılan Bir Malzeme Veya Bir Ürünü Kesinlikle Kurcalamayınız Ve Yapmaya Çalışmayınız.