Otomatik Kepenk Nedir?

otomatik-kepenk-09

Otomatik Kepenk Nedir?
Günümüzde büyük bir ihtiyaç haline gelen otomatik kepenk, kolay kullanımı ve güvenilirliği ile dikkatleri üzerine çeker. Açma ve kapama işlemlerinin otomatik olarak gerçekleştirilmesi, kullanımın konforlu ve pratik olmasına yardımcı olur. Tek bir tuş ile gerçekleşen kepenk kontrolü, elektrik kesintisinin olduğu zamanlarda ekstra bir güç kaynağı veya manuel olarak da sağlanır. Bu sayede işlerin aksaması gibi sorunlar ortaya çıkmaz.

Sektörde adından sıklıkla bahsedilen firmamız, üstün kalitesi ve saygın kimliği ile çok geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Ups Kepenk olarak size yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz kepenk hizmeti sunuyoruz. Yılların verdiği deneyimle kepenk ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılıyor ve size mükemmel çözümler üretiyoruz. Üstün kaliteyi en makul fiyatlarla size sunmanın onurunu yaşayan firmamız, özellikle fabrika, mağaza, market gibi iş yerlerinde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz otomatik kepenkleri üretir ve güvenliğin maksimum seviyeye çıkarılması için gerekli olan her şeyi kepenk sistemine dahil eder. Bu sayede istediğiniz şekilde özelleştirilen sistem, ihtiyaçlarınıza kusursuz şekilde yanıt verir.

Otomatik Kepenk Sistemleri Çeşitleri ve Özellikleri
İsteğinize göre evinizde ya da iş yerinizde yaptıracağınız otomatik kepenk sayesinde, eşyalarınızın güvenliğini sağlayabilir ve hırsızların içeri girmesini engelleyebilirsiniz. Genel olarak 3 farklı otomatik kepenk sistemi mevcuttur. Kepenk çeşitlerinin her biri motorla çalışır ve elektrik kesintisi olduğunda manuel olarak da kullanım için uygundur. Bununla birlikte özellikle üretildiği malzemeye bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bunlar; çelik, alüminyum ve galvaniz kepenk şeklindedir. Çelik kepenk çok daha ağır ve sağlam olması ile dikkat çeker. Bununla birlikte alüminyum dolgu ile yapılan kepenkler çok daha hafiftir. Her ikisinin de kullanımı kolay ve pratiktir. İstediğiniz ebatlarda ve istediğiniz renkte oluşturduğumuz kepenkler arasında otomatik panjur da sıklıkla kullanılır. Doğrudan pencerenizin dışına monte edilen otomatik panjurlar da tek bir tuş ile zahmetsizce açılır ve kapanır. Bünyemizde yer alan uzman ekibimiz sizin için en ideal kepengin hangisi olduğuna açıklık getirir ve kepenk sisteminin en iyi şekilde tasarlanmasını, üretilmesini ve monte edilmesini sağlar. Bu sayede hiçbir sorun yaşamadan, kepenk sistemiyle güvenliği arttırmış olursunuz.

Otomatik Kepenk Sistemlerinin Sağladığı Faydalar
Otomatik kepenk sistemi sayesinde güvenlik seviyesi artar ve istenmeyen kişilerin mekana girmesi engellenir. Ayrıca kullanımı rahat ve konforlu olan bu kepenkler, dayanıklılığı ile yıllara meydan okur. Yağmur suyu ile kendi kendini temizleyen kepenkler, yıkanma konusunda zahmet gerektirmez. Buna ek olarak boyası kaliteli olduğu için dökülme gibi sorunlar yaşanmaz. Aynı zamanda küflenme gerçekleşmez. Tek bir tuş ile hızlı bir şekilde açılan ve kapanan kepenk, size vakit kaybı yaşatmaz.