Otomatik Kepenk Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

otomatik-kepenk-05

Otomatik Kepenk Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler? 

Günümüzde hemen hemen her yerde karşımıza çıkan otomatik kepenk, pek çok farklı çeşidi ve tasarımı ile dikkatleri üzerine çeker. Özellikle dükkân, depo, mağaza gibi yerlerde büyük bir gereklilik haline gelen ve güvenlik seviyesini artıran bu kepenkler, motorlu olması nedeniyle pratik ve kolay bir şekilde kullanılır. İhtiyaçlar doğrultusunda şekillendirilen otomatik kepenk sistemleri, büyük bir itina ile seçilmelidir. Ups Kepenk olarak size doğru kepenk seçimi konusunda yardımcı oluyor ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamanız için her şeyi sizin yerinize düşünüyoruz. Satın alma sürecinde bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken şeyler ise şu şekilde sıralanır:

1- Alarm Sistemleri İle Uyumlu Olması
Otomatik kepenk seçimi sırasında sistemin alarm sistemleri ile uyumlu olmasına özen gösterilmelidir. Bu sayede istenmeyen kişilerin mekana girmesi önlenir ve hırsızlık gibi olayların yaşanması engellenir. Bu nedenle çok daha etkili bir güvenlik için diğer sistemlerle birlikte çalışan kepenk tasarımlarına yönelmek gerekir.

2- Pratik ve Kolay Açma Kapama İmkanı
Bir kepenk için kullanım rahatlığı en önemli unsurlardan biridir. Bu nedenle sizin için ürettiğimiz kepenk sistemleri otomatik özelliktedir. Motorlu olması sayesinde herhangi bir efor sarf etmenize gerek kalmaz. Tek bir tuş ve açma ve kapama işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

3- Sessiz ve Konforlu Kullanım Özelliği
Tasarladığımız otomatik kepenkler çalışırken herhangi bir gürültü yapmaz. Bu sayede çevreye rahatsızlık vermez ve sessiz bir şekilde açma ve kapama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

4- Kumandalı Olması
Kumandalı olan otomatik kepenkleri açmak için tek bir tuşa basmanız yeterlidir. Ayrıca bu sayede araçtan inmenize gerek kalmaz ve zaman kaybı yaşamadan kepenk sisteminin açılmasını sağlarsınız.

5- Kolay Temizlenebilir Özelliği
Yağmur suyunda kendi kendini temizleyen bu kepenklerin kullanımı oldukça rahattır. Herhangi bir zahmete gerek kalmadan hijyenik bir ortam sağlanır. Ayrıca dışarıdan toz ve kir kenardaki contalar sayesinde iç tarafa gelmez.

6- Nem ve İzolasyon Özelliği
Nem ve ısı izolasyon özelliği nedeniyle konforlu bir kullanım imkanı sunan otomatik kepenk tasarımlarımız, en çok tercih edilen sistemler arasındadır. Malzemelerin bozulmadan muhafaza edilmesini sağlayan sistem, aynı zamanda ortamın soğuktan olumsuz etkilenmesini de önler.

7- Estetik ve Modern Tasarımlar
Görsel açıdan hoş bir görünüm ortaya çıkması için tasarlanan kepenk modellerinin mekanın genel dekoru ile uyumlu olması gerekir. Aksi takdirde ortaya estetik bir görünüm çıkmaz. Ayrıca renk seçimine de özen gösterilmeli ve hem mekanın için hem de dışı için ideal renkte tasarımlar tercih edilmelidir.

8- Paslanmaz Özellikte Malzeme Seçimi
Otomatik kepenkte kullanılan malzemenin kalitesi ne kadar önemli ise paslanmaz olması da bir o kadar önemlidir. Aksi takdirde ortaya hoş bir görünüm çıkmaz ve kullanım süreci sorunlu olur.

9- Servis İmkanına Sahip Olan Firma Seçimi
Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda firmamız çalışanları her zaman yanınızdadır. Motor, kumanda gibi arızalarda bizden destek alabilirsiniz.

10- Üstün Kalite ve Ekonomik Fiyat
Üstün kaliteyi ekonomik fiyatlarla sizlere sunan firmamız 7/24 hizmetinizdedir. Her zaman bizimle iletişime geçebilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu sayede fiyat teklifi alarak istediğiniz özellikte otomatik kepenk siparişi verebilirsiniz.