Fotoselli Kapıları Avantajlı Kılan 3 Özellik

fotoselli-kapi-03

Fotoselli Kapıları Avantajlı Kılan 3 Özellik

1- Giriş ve Çıkışların Çok Daha Seri Olmasını Sağlar

Genel olarak paslanmaz çelik krom çerçeveli camlarla veya normal cam ile hazırladığımız fotoselli kapılar sayesinde giriş ve çıkış alanlarındaki yoğunluk ortadan kalkar ve çok daha düzenli bir ortam sağlanır. Kendiliğinden açılan kapı sistemi, insanların efor sarf etmeden ya da el değmeden geçişine olanak sağlar. Hızlı ve seri bir şekilde geçiş sağlayan kişiler, kargaşa oluşumuna neden olmaz.

2- Mekanda Isı Kaybına Neden Olmaz

Kendiliğinden otomatik olarak açılan fotoselli kapılar, belirli bir süre sonra hemen kapanır. Bu sayede mekanın ısısında fazla bir kayıp olmaz ve mevcut ısının korunması sağlanır. Bu da ısıtma ve soğutma sistemlerine harcanan enerjiden tasarruf edilmesine yardımcı olur.

3- Şık ve Estetik Bir Görünüm Ortaya Çıkarır

Kullanım kolaylığı ve rahatlığının yanı sıra, fotoselli kapılar şık ve modern yapısı ile ortama hoş bir hava katar ve estetik bir görünüm yaratır. Ups Kepenk olarak sizin için en iyi çözümleri üretiyor ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt vermeyi amaçlıyoruz. Ücretsiz olarak verdiğimiz keşif hizmeti ile sizin için en doğru tasarımı oluşturuyoruz. Mevcut dekora göre en ideal tasarımları üreterek, estetik açıdan muazzam ve göz alıcı modelleri sizlere sunuyoruz.

İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir ve keşif için ekibimizi çağırabilirsiniz. Böylece üstün kalitede ürünlerimiz için fiyat teklifi alabilirsiniz. Deneyimli ve uzman ekibimizle her zaman yanınızdayız.