Otomatik Alüminyum Kepenk Avantajları

otomatik-kepenk-07

ALÜMİNYUM KEPENK
Güvenli kapı sistemlerinin başında gelen alüminyum kepenk, günümüzde pek çok farklı yerde sıklıkla kullanılır. Mağaza, garaj, depo, fabrika ve hatta konutlarda dahi ihtiyaç duyulan bu güvenlik sistemleri, değerli eşyaların
korunması amacıyla tercih edilir. Tüp motoru sayesinde istenildiğinde otomatik olarak açılan bu kepenk türünü, sizler için istenilen ölçüde imal ediyor ve taleplerinizi en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz.

Alüminyum Kepenk Özellikleri
Ups Kepenk olarak sizler için en ideal alüminyum kepenk sistemlerini üreterek, montaj işlemlerinin en iyi şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Bu kepenk sistemlerinde yer alan profillerin üretiminde alüminyum ekstrüzyon yöntemini kullanıyoruz. Sizlerin isteğine bağlı olarak profillerin özel olarak kesilmesini sağlıyor ve istediğiniz ebatlarda otomatik kepenk sistemini oluşturuyoruz. Bu kepenk sistemlerinin kullanımı oldukça konforludur. Ayrıca üstün kalitesi ile maksimum güvenilirlik sunan sistem, özellikle patlayıcı ve yanıcı maddelere karşı dayanıklıdır. Alüminyum kepenklerin bazı modellerinde mikro delikli ve pencereli profiller yer alır. Bu sayede mağazaların vitrinleri transparan haline getirilir. Böylece mağaza kapalı olsa bile, vitrindeki ürünler her daim potansiyel müşteriler için sergilenir. Genellikle bu sistemde kepenkler fırın boya olarak bilinen elektrostatik toz boya ile boyanır. Zevkinize ve isteğinize göre istediğiniz renge boyanan kepenkler, monte edilen yere estetik bir görünüm kazandırır.

Alüminyum Kepenk Kullanımının Sağladığı Faydalar
Kullandığınız alüminyum kepenk hafifliği nedeniyle oldukça kullanışlı ve pratiktir. Sessiz bir şekilde çalıştığı için kullanım sürecinde size veya başkalarına herhangi bir rahatsızlık vermez. Bu kepenk sistemi size pek çok yarar sağlar. İki farklı çeşidi olan alüminyum kepengin biri poliüretan dolguludur. Diğeri ise saf alüminyumdan üretilen kepenktir. Poliüretan dolgulu olan alüminyum kepenkler sayesinde ısı yalıtımı sağlanır. Poliüretan dolgu sıcak ve soğuk hava akımına engel olur. Ayrıca elektrik kesintisi söz konusu olsa da, manuel şekilde kepengin açma ve kapama işlemi kolaylıkla yapılır. Güvenlik açısından avantajlı olan sistem, istenmeyen kişilerin girişini engeller.
Saf alüminyumdan yapılan kepenk ise daha ağırdır. Bununla birlikte dayanıklılığı da çok daha fazladır. Diğerine göre maliyeti yüksek olan bu sistemde de manuel açma ve kapama işlemleri rahatlıkla yapılır.

Alüminyum Kepenk Ücretsiz Keşif ve Fiyat Teklifi Sürecimiz
Alüminyum kepenk ihtiyaçlarınızı Ups Kepek olarak mükemmel şekilde karşılıyoruz. Üstün kaliteyi en makul fiyatlarla size sunuyor ve her daim deneyimli ekibimizle sizlere destek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İletişim hattımız üzerinden bizlere 7/24 ulaşabilir ve keşif talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede ücretsiz olarak kepengin yerleştirilmesi istenen yeri inceleyen ekibimiz, sizlere en ideal seçenekleri gösterir ve bunlarla ilgili fiyat teklifi sunar. Uzman ekibimiz tarafından alınan ölçülere göre en iyi fiyatı sunan firmamız, uzun yıllar boyunca keyifli bir şekilde kullanabileceğini alüminyum kepenkleri üretir ve monte eder.

Alüminyum kepenk iki çeşittir;


1- Poliüretan dolgulu alüminyum kepenk:
– Poliüretan olan malzeme sıcak soğuk akımına engel olur
– Kepenk kapalı olduğunda montajı yapıldığı mekanın dışarıyla olan ısı alış verişini minimuma indirir (ısı yalıtımı yüksektir)
– Yumuşak ve hafif malzemedi
– Elektrik kesilmesinde manuel açılımı mümkündür
İstenilen ölçü ve renk seçenekleriyle imalatı yapılabilir

2- Saf alüminyum kepenk:
– Daha ağırdır
– Daha dayanıklıdır
– Maliyeti yüksektir
– Elektrik kesilmesinde manuel açılımı mümkündür
– İstenilen ölçü ve renk seçenekleriyle imalatı yapılabilir